top of page
Saugesnė erdvė ir naktinis gyvenimas  su Vika Matuzaite
Saugesnė erdvė ir naktinis gyvenimas  su Vika Matuzaite

10-06, pn

|

Kaunas

Saugesnė erdvė ir naktinis gyvenimas su Vika Matuzaite

Dirbtuvių metu aiškinsimės saugumo konceptą, galimus saugumo poreikius skirtingoms grupėms, dalinsimės praktikomis/idėjomis, kaip kurti saugesnę erdvę,

Registracija uždaryta
Žiūrėti kitus renginius

Laikas ir vieta

2023-10-06 19:00 – 21:00

Kaunas, V. Putvinskio g. 56, 44211 Kaunas, Lietuva

Apie renginį

Kolektyvinis saugumo jausmas neįvyksta savaime. Jam užtikrinti reikia radikalių ir nuolatinių praktikų, kurios permąsto ne tik žmonių sąntykius ir dinamikas tarp skirtingų grupių, bet ir socialinius erdvės aspektus (dizainas, architektūra).

Dirbtuvių metu aiškinsimės saugumo konceptą, galimus saugumo poreikius skirtingoms grupėms, dalinsimės praktikomis/idėjomis, kaip kurti saugesnę erdvę, grįstą vertybėmis ir politika; kaip užtikrinti saugumą tarpasmeniniame lygmenyje; kaip įgalinti žmones prisiimti atsakomybę už savo saugumą ir rūpintis kitų saugumu nereguliuojamoje socialinėje erdvėje.

Dirbtuves ves Vika Matuzaitė.

Vika Matuzaitė - edukatorė, žmogaus teisių ugdymo ekspertė ir programų sudarytoja, dirba neformalaus ugdymo sektoriuje su žmogaus teisių, savi-organizavimosi temomis, meninėmis ir feministinėmis praktikomis. Vika taip pat yra queer vakarėlių/ renginių organizatorė ir DJ butch kiss.

Bendrinti šį renginį

bottom of page