top of page
„Radical honesty” skaitymai
„Radical honesty” skaitymai

10-09, pr

|

Kauno menininkų namai

„Radical honesty” skaitymai

Skaitymuose atvirumas įgauna literatūrines ar pasakojimo formas, o patirtys tampa empatijos tiltais, kuriančiais laikiną bendruomenę, grįstą palaikymu ir supratimu.

Registracija uždaryta
Žiūrėti kitus renginius

Laikas ir vieta

2023-10-09 19:00 – 20:30

Kauno menininkų namai, V. Putvinskio g. 56, 44211 Kaunas, Lietuva

Apie renginį

Radical honesty idėja paprasta - atsisakyti net ir „balto” melo ir jį pakeisti kartais nepatogiu, bet išlaisvinančiu atvirumu. Skaitymuose atvirumas įgauna literatūrines ar pasakojimo formas, o patirtys tampa empatijos tiltais, kuriančiais laikiną bendruomenę, grįstą palaikymu ir supratimu. 

Radical Honesty skaitymuose kviečiame dalintis bet kokio žanro jūsų kūrybos tekstais. Tai gali būti eilėraštis, proza, pasakojimas ar kitas jūsų mėgstamas formatas kuriame jaučiatės saugiai ir atvirai.  Šiame skaitymų formate svarbiausia atvirumas ir jautrumas, todėl skaitoves/us kviečiame suteikti gyvybės ir tiems kūriniams, kurie liko neperskaityti kitame renginyje, nes narplioja pernelyg jautrias temas, yra per daug atviri, jautrūs ar nepabaigti. Radical Honesty skaitymai - tai erdvė kūrybos pagalba paliesti emocijas, pradėti dialogą apie sudėtingus išgyvenimus, atrasti empatiją ir palaikymą kūrybinėje bendruomenėje.   

Dalyviams ir žiūrovams reikalinga registracija, skaitoves/us kviečiame registruotis pažymint, kad skaitysite tekstą/us

Veda Agnė Cesiulė.

Agnė Cesiulė Vytauto Didžiojo universitete studijavo literatūrą (anksčiau – psichologiją), šiuo metu bando užbaigti filologijos doktorantūros studijas. Dirba Maironio lietuvių literatūros muziejuje kultūrinės veiklos organizatore, veda knygų pristatymus ir kitus renginius, kuriuose kalbina pačios pakviestus rašytojus ir menininkus. Bendradarbiauja kultūriniame laikraštyje „Šiaurės Atėnai", publikuoja literatūros renginių ir knygų apžvalgas.

Bendrinti šį renginį

bottom of page