top of page
Performanso dirbtuvės   su  Vaida Tamoševičiūte
Performanso dirbtuvės   su  Vaida Tamoševičiūte

09-29, pn

|

Kaunas

Performanso dirbtuvės su Vaida Tamoševičiūte

Kūrybinės dirbtuvės kvies dalyvius žvelgti į save ir aplinką kitaip, patirti ir kurti realybę, patiriamą „čia ir dabar“.

Registracija uždaryta
Žiūrėti kitus renginius

Laikas ir vieta

2023-09-29 17:00 – 20:00

Kaunas, V. Putvinskio g. 56, 44211 Kaunas, Lietuva

Apie renginį

Performansas - meno forma, mokanti prisijaukinti nepatogumą ir nemirksint pažiūrėti sau į akis. Šios kūrybinės dirbtuvės kvies dalyvius žvelgti į save ir aplinką kitaip, patirti ir kurti realybę, patiriamą „čia ir dabar“. Performanso menininkė, dėstytoja ir kuratorė Vaida Tamoševičiūtė lydės dalyvius performanso metodų pagalba reflektuojančius santykį su savimi ir mus supančiu pasauliu.

Vaida Tamoševičiūtė yra menininkė, lektorė ir nepriklausoma kuratorė, daugiausia dirbanti performanso meno srityje. Savo kūryboje, ji tyrinėja gėdos ir kaltės jausmus, kvestionuodama normalumo, savižalos sąvokas, lyčių vaidmenų, individo vietos visuomenėje ir motinystės temas. Kūrinys jai yra ryšio su savimi, su žmonėmis ir su vietomis ieškojimas, įkūnytos ir įvietintos patirtys, vidaus perkėlimas į išorę per kūniškumą. Vaida, pasitelkdama paprastus kasdienius veiksmus, pasikartojančius gestus, tuštumos ir nuobodulio būsenas, paverčia juos asmeniniais ritualais.

Bendrinti šį renginį

bottom of page