top of page
Diskusija: Ekologinis nerimas
Diskusija: Ekologinis nerimas

09-26, an

|

Radvilų rūmų dailės muziejus

Diskusija: Ekologinis nerimas

Jaunų žmonių tarpe ekologinis nerimas - viena labiausiai aptariamų temų psichologinėse konsultacijose. Šiame pokalbyje bandysime ieškoti būdų atrasti ramybę ir išeičių padėti sau. Dalyviai: dr. Audra Balundė, Liucija Dervinytė, Gabija Gorobecaitė-Jocienė Pokalbį moderuos Julija Stankevičiūtė

Registracija uždaryta
Žiūrėti kitus renginius

Laikas ir vieta

2023-09-26 18:00 – 19:00

Radvilų rūmų dailės muziejus, Vilniaus g. 24, 01402 Vilnius, Lietuva

Apie renginį

Einant 52-iai rugpjūčio dienai, kartu su karščiu vis labiau slegia ir ekologinis nerimas. Tarp jaunų žmonių, tai viena labiausiai aptariamų temų psichologinėse konsultacijose. Šiame pokalbyje bandysime ieškoti būdų atrasti ramybę ir išeičių padėti sau ekologinio nerimo būsenoje. Nagrinėsime, kaip tokiame jausme neprarasti motyvacijos ir vilties aktyvizme, kaip tai išventiliuoti meniniuose ar moksliniuose darbuose, ir tuo pačiu atrasti vietos savo poreikiams. Ir kaip savipagalba galiausiai sukuria tvaresnį aktyvizmą.

Diskusijos dalyviai: dr. Audra Balundė, Liucija Dervinytė Gabija Gorobecaitė-Jocienė

Pokalbį moderuos Julija Stankevičiūtė

Dr. Audra Balundė- aplinkos psichologijos tyrimų centro vadovė (Mykolo Romerio universitete). 2023 m. apsigynusi daktaro disertaciją Groningeno universitete aplinkos psichologijos tematikoje.

Gabija Gorobecaitė-Jocienė - aktyvizmu užsiima ketverius  metus,  ,,Extinction rebellion” ir ,,Fridays for Future” Lietuvos grupių narė, ,,Game On” (liet. Klimatosūkis) projekto klimato teisingumo ambasadorė. Studijuoja biologiją, bei rengia bakalauro darbą apie durpynų (pelkių) apsaugą.  Moko biologijos ir chemijos.

Liucija Dervinytė – menininkė, kultūros veiklų organizatorė ir kuratorė, ,,Ideas Block” kultūros organizacijos ir ,,Arttice” tinklaveikos platformos bendraįkūrėja. Savo kūrybinėje praktikoje ir organizacinėse veiklose ji tyrinėja meno poveikį tvariam visuomenės vystymuisi bei kvestionuoja atskirtį tarp gamtos ir kultūros.

Julija Stankevičiūtė - NARA žurnalistė ir fotografė, Vilniaus universiteto žurnalistikos studentė.

Bendrinti šį renginį

bottom of page