top of page
 Dance Well: Judesio užsiėmimai
 Dance Well: Judesio užsiėmimai

10-04, tr

|

Kauno menininkų namai

Dance Well: Judesio užsiėmimai

„Dance Well“ šiuolaikinio šokio užsiėmimai Parkinsono liga sergantiems ar kitų judėjimo sutrikimų turintiems žmonėms. 12.15 val., vyks neformali diskusija su „Dance Well“ bendruomene apie šiuolaikinio šokio įtaką Parkinsono liga sergančių ar kitų judėjimo sutrikimų turinčių žmonių psichikos sveika

Registracija uždaryta
Žiūrėti kitus renginius

Laikas ir vieta

2023-10-04 11:00 – 13:00

Kauno menininkų namai, V. Putvinskio g. 56, 44211 Kaunas, Lietuva

Apie renginį

„Dance Well“ – tai Lietuvos šokio informacijos centro vykdomas tarptautinis Kūrybiškos Europos projektas, kurio tikslas yra suvienyti Europos menininkų, mokslininkų ir medicinos specialistų bendruomenę, pasižyminčią aukštomis kompetencijomis neurologinių judėjimo sutrikimų problematikos srityje. Ši bendruomenė, pasitelkdama kūrybos procesus, šiuolaikinio šokio technikas bei tarptautinę patirtį, skatina Parkinsono liga sergančių ar kitų judėjimo sutrikimų turinčių žmonių integraciją visuomenėje ir kultūros, kaip vieno iš savipagalbos įrankių, sustiprinimą.

Kiekvieną savaitę Kaune yra organizuojami „Dance Well“ šiuolaikinio šokio užsiėmimai Parkinsono liga sergantiems ar kitų judėjimo sutrikimų turintiems žmonėms. Juos veda profesionalūs šokėjai ir choreografai: Adrian Carlo Bibiano, Erika Vizbaraitė, Gabija Blochina, Goda Laurinavičiūtė, Mantas Stabačinskas, Marius Pinigis.

 Spalio 4 dieną, 11 val., Psichikos sveikatos menų festivalio „Ryšiai“ kontekste, Lietuvos šokio informacijos centras kvies į atvirą „Dance Well“ šokio pamoką, kurioje visi norintys galės išmėginti save šokėjo/s rolėje, susipažinti su „Dance Well“ mokytojais ir kitais bendruomenės nariais.

Po pamokos, 12.15 val., vyks neformali diskusija su „Dance Well“ bendruomene apie šiuolaikinio šokio įtaką Parkinsono liga sergančių ar kitų judėjimo sutrikimų turinčių žmonių psichikos sveikatai.

Diskusijoje dalyvaus „Dance Well“ bendruomenės nariai (projekto organizatoriai, dalyviai, mokytojai) bei neuropsichologijos mokslų daktarė, docentė Vilniaus Universiteto Psichologijos institute, knygos ,,Kaip veikia smegenys" autorė ir portalo neuropaskaitos.lt įkūrėja Ramunė Dirvanskienė. Po diskusijos bus galima įsigyti šios autorės knygą.

Diskusiją moderuos Menų agentūros „Artscape“ projektų vadovė Stefanija Paulauskaitė.

Daugiau informacijos: http://dance.lt/new/dance-well-siuolaikinis-sokis-ir-parkinsono-liga/ 

Dance Well tarptautinė svetainė: https://dancewell.eu/en/ 

Bendrinti šį renginį

bottom of page