top of page
Zino dirbtuvės su Asta Volunge
Zino dirbtuvės su Asta Volunge

Sun, 01 Oct

|

Medūza - LDS šiuolaikinės kultūros ir m

Zino dirbtuvės su Asta Volunge

Zinas talpins festivalio dalyvių mintis, išgyvenimus ir asmeninius atsakymus į klausimus apie psichikos sveikatą, turinį papildys profesionalų komentarai.

Registracija uždaryta
Žiūrėti kitus renginius

Time & Location

01 Oct 2023, 14:00 – 16:00

Medūza - LDS šiuolaikinės kultūros ir m, Šv. Jono g. 11, 01123 Vilnius, Lietuva

About the event

Zino dirbtuvės

Ar aš normalus jei jaučiu nerimą? Ar aš normali jausdama kaltę dėl to kas nuo manęs nepriklauso? Ar normalu apsiverkti žiūrint reklamą? Neverkti visai? Nejausti? Jausti per daug? Visos/i turime klausimų, kurie gasdina, kuriuos sunku užduoti. Šie klausimai dažnai neturi vieno atsakymo, todėl atsakymų ieškosime drauge. Zinas talpins festivalio dalyvių mintis, išgyvenimus ir asmeninius atsakymus į klausimus apie psichikos sveikatą, turinį papildys profesionalų komentarai.

Zinas bus kuriamas kūrybinių dirbtuvių metu bei festivalio renginiuose (kviečiant dalyvius sukurti puslapį atliepiant temą per kiekvieno/s asmeninę prizmę).

Veiklą kuruoja, veda Asta Volungė

Asta Volungė - Kauno menininkų namų edukacinių programų kuratorė, literatūros edukacijos programos “Trenksmas” vadovė, edukatorė, dirbanti su žmogaus teisių ir socialinės įtraukties temomis kultūros pagalba. Asta taip pat yra feministinių, LGBTQ+ ir socialinės įtraukties iniciatyvų bendraorganizatorė.

Share this event

bottom of page