top of page
Suvokti ir bendrauti judesiu. Judesio dirbtuvė
Suvokti ir bendrauti judesiu. Judesio dirbtuvė

Tue, 10 Oct

|

Menų spaustuvė

Suvokti ir bendrauti judesiu. Judesio dirbtuvė

Dirbtuvėse laukiami 14+ amžiaus žmonės. Trukmė: 3 val.

Registracija uždaryta
Žiūrėti kitus renginius

Time & Location

10 Oct 2023, 11:00 – 11 Oct 2023, 14:00

Menų spaustuvė, Šiltadaržio g. 6, 01124 Vilnius, Lietuva

About the event

Dirbtuvė susidės iš dviejų dalių. Pradėsime nuo apšilimo kūnui ir minčiai. Tęsime atlikdami  trumpas individualias ir grupines judesio užduotis.

Užduotys, kurias darysime, viena vertus, yra meninė praktika (“4 articulations”, Ira Seidenstein), įgalinanti teksto, šokio, fizinio teatro kūrimą. Kita vertus, ši praktika leidžia pasiekti savo koncentracijos gylį ir pamažu pamatyti, kas slypi mūsų pasąmonėje. Tai praktika, įgalinanti kiekvieno kūrybiškumą, gebėjimą dalintis ir bendrauti.

Dirbtuvėse laukiami 14+ amžiaus žmonės.  Trukmė: 3 val.

Atsineškite judesiui patogius rūbus ir buteliuką vandens.

Dirbtuvė nemokama.

Grėtė Šmitaitė - šokio menininkė, kurianti ir gyvenanti Šveicarijoje, Vokietijoje ir Lietuvoje.  Jos choreografijos remiasi sąryšiais ir trapumu, virstančiu jėga. Šmitaitės šokio ir teatro kūriniai parodyti Europoje žinomuose šiuolaikinio šokio teatruose - Het Veem Amsterdame, Uferstudios Berlyne, STL Talline. Grėtė baigė Berlyno menų universiteto “Šokio. Konteksto. Choreografijos” bakalauro studijas. Nuo 2021 m. Šmitaitė studijuoja klounadą ir kūrybiškumą su Ira Seidenstein.

Grėtė su džiaugsmu taiko šokio, kūrybiškumo užduočių principus, kurdama dirbtuves, siekiančias praturtinti žmogaus kasdienybę ir jos suvokimą.

Share this event

bottom of page