top of page
Susitikimas: Work hard, play hard? Apie perdegimą ir žaidimą.
Susitikimas: Work hard, play hard? Apie perdegimą ir žaidimą.

Wed, 04 Oct

|

ŠMC skaitykla

Susitikimas: Work hard, play hard? Apie perdegimą ir žaidimą.

Susitikime-knygos pristatyme ieškosime išėjimo iš lyg užburto užimtumo ir įtampos rato.

Registracija uždaryta
Žiūrėti kitus renginius

Time & Location

04 Oct 2023, 18:30 – 20:00

ŠMC skaitykla, Aušros Vartų g. 5, 01305 Vilnius, Lietuva

About the event

Susitikime-knygos pristatyme ieškosime išėjimo iš lyg užburto užimtumo ir įtampos rato. Tuo pačiu sieksime normalizuoti, prioritetizuoti, o gal išdrįsime ir romantizuoti nieko neveikimą, kaip svarbią rūpesčio savimi ir kitais formą. Jei nieko neveikimas ir žaidimas – svarbios sąlygos perdegimo prevencijai, kaip kolektyviai galime pasiekti, kad to būtų daugiau kasdienoje? Pokalbyje remsimės Justės Margaritos ir Tomo Lukšio knyga, Tilto namų žaidimas. Knygoje Tilto namų žaidimas vaizduojama prieš trylika metų gyvavusi bendruomenė. Bendras nieko neveikimas vadinamas „ycinimu”. Ar ir kaip šiandien galėtume „ycinti“?

Pokalbyje dalyvauja:

  • Justė Margarita - knygos "Tilto namų žaidimas" idėjos ir tekstų autorė, Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos narė, kūryboje tyrinėjanti skirtingų sąveikų su aplinka ir vienas kitu galimybes.
  • Brigita Kaleckaitė - geštalto terapeutė, supervizorė, trenerė ir Vilniaus geštalto instituto vadovė.

Pokalbį moderuoja:

Donatas Puslys - publicistas, rašytojas, filosofijos mokytojas

Po pokalbio bus galimybė įsigyti knygą.

Apie knygą:

Knygoje „Tilto namų žaidimas“ užfiksuota 2010 metais susikūrusi Tilto namų bendruomenė. Tomo Lukšio dokumentinėse fotografijose įamžinami didelėmis grupėmis neremontuotose butuose gyvenantys jaunuoliai, o nuotraukose matomuose eklektiškuose interjeruose pinasi skirtingų laikmečių detalės. Knygoje publikuojami menininkės Justės Margaritos tekstai tampa savotiškomis žaidimų taisyklėmis, kurios kviečia kūrybiškai apmąstyti, kaip žvelgiame į aplinką ir mus supančius žmonės.

Share this event

bottom of page