top of page
Susitikimas Traumų vaizdavimas mene - apie rūpestį kūrėjais ir auditorija
Susitikimas Traumų vaizdavimas mene - apie rūpestį kūrėjais ir auditorija

Mon, 09 Oct

|

Medūza

Susitikimas Traumų vaizdavimas mene - apie rūpestį kūrėjais ir auditorija

Šiame lyg festivalio apibendrinimo pokalbyje - susitikime su festivalyje darbus pristačiusiais menininkais ir psichologais nagrinėsime ryšį tarp psichikos sveikatos, traumos ir kūrybos.

Registracija uždaryta
Žiūrėti kitus renginius

Time & Location

09 Oct 2023, 18:30 – 20:00

Medūza, Šv. Jono g. 11, 01123 Vilnius, Lietuva

About the event

Šiame lyg festivalio apibendrinimo pokalbyje - susitikime su festivalyje darbus pristačiusiais menininkais ir psichologais nagrinėsime ryšį tarp psichikos sveikatos, traumos ir kūrybos. Ar meno kūrimas gali tapti būdu suvirškinti trauminę patirtį? Ar priešingai, nesuvirškintos trauminės patirtys ir kūrimas jomis gali iškelti sudėtingas patirtis ir retraumatizaciją kuriantiems? O auditorijai? Kaip apčiuopiame, kada jau metas prieiti prie tam tikrų temų?

Pokalbyje dalyvauja: Inga Truskauskaitė - psichologė, docentė ir vyresnioji mokslo darbuotoja Vilniaus universitete. Jos moksliniai interesai apima paauglių ir jaunimo raidą, pozityvią psichikos sveikatą, tapatumą, stresines ir traumines patirtis, kūno ir psichikos santykį.

Jonas Tertelis - Teatru neapsiribojantis teatro ir kino režisierius, dramaturgas, auksinio scenos kryžiaus laureatas. Tyrinėjantis teatrą kaip mediją, miestų bendruomenes, kaip emocinius portretus, ir skirtingų temų, kaip reiškinių, poveikį socialinėms grupėms.

Ieva Rižė - tarpdisciplininė menininkė, kurianti ir gyvenanti Vilniuje. Šiuo metu kurianti video ir performatyvias praktikas į kurias įtraukia pačios kurtus objektus bei kostiumus. Tyrinėjamos žmogaus psichikos, santykių uždarose socialinėse grupėse, dėmesio sutelkimo, identiteto temos. Psichikos sveikatos ambasadorė projekte žvelk giliau

Moderuoja: Karolina Zakarauskaitė, psichikos sveikatos menų festivalio Ryšiai iniciatorė, VšĮ Rūpestinga kultūra vadovė, psichikos sveikatos ambasadorių iniciatyvos koordinatorė, įtraukiojo ugdymo konsultantė.

Renginio partneriai:

Nacionalinė kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija su psichikos sveikatos ambasadorių projektu žvelk giliau, kuriuo siekiama mažinti su psichikos sveikata susijusią stigmą. Projektą administruoja Higienos institutas.

Share this event

bottom of page