top of page
Performatyvaus judesio dirbtuvės - kaulai.  Su Aiste Jančiūte
Performatyvaus judesio dirbtuvės - kaulai.  Su Aiste Jančiūte

Sat, 07 Oct

|

Menų spaustuvė

Performatyvaus judesio dirbtuvės - kaulai. Su Aiste Jančiūte

Kūrybinės dirbtuvės per somatinį judesį, patyriminės kūno anatomijos metodus bei kontaktinės improvizacijos šokio discipliną.

Registracija uždaryta
Žiūrėti kitus renginius

Time & Location

07 Oct 2023, 13:00 – 15:00

Menų spaustuvė, Šiltadaržio g. 6, 01124 Vilnius, Lietuva

About the event

Kaulai – tai tvirčiausia ir tankiausia kūno sistemos dalis. Perdegimo metu jie gali tapti vienu iš resursų atstatant vidinę ašį. Per juos galime patirti aiškumo, stabilumo, įsižeminimo kokybes. Menininkė kviečia per somatinį judesį, patyriminės kūno anatomijos metodus bei kontaktinės improvizacijos šokio discipliną pajusti savo kaulus kaip vidinę atramą ir judėti su ja. 

Sesijos laikas dvi valandos.

Reigalinga patogi apranga.

Aistė Jančiūtė - jau dešimt metų tyrinėja ir dirba su judesio ir meno terapiniu poveikiu žmogui. 2023 m. baigė integruoto kūno judesio terapijos institutą (Didžioji Britanija). Ši studijų kryptis apimė prisilietimo ir judėjimo praktikas, bei proto ir kūno integracijos per judesį metodus. Nuo 2013 metų veda kontaktinės imrovizacijos pamokas ir seminarus. 2018 m. įgyjo dailės akademijos magistro laipsnį. Taip pat 2015 – 2021 metais dirbo su „Pojūčių teatru”. Jungdama šokio, teatro, vizualaus meno, somatines kūno praktikas, bei kūno terapijos principus atrado savitus autentiško ryšio ir komunikacijos būdus. Taip pat Aistė domisi įvairiomis judesio praktikomis – joga, aktyviomis meditacijomis, šiuolaikiniu šokiu.

Share this event

bottom of page