top of page
Meta aš. Kūrybinio rašymo dirbtuvės
Meta aš. Kūrybinio rašymo dirbtuvės

Tue, 03 Oct

|

Kauno menininkų namai

Meta aš. Kūrybinio rašymo dirbtuvės

Kūrybinio rašymu dirbtuvėse koncentruosimės į meta įvaizdžius ir per tekstą narpliosim viešus ir privačius “aš”, jų santykį tarpusavyje ir su kitais bei jų poveikį kiekvienam/ai iš mūsų. Veiklą, dirbtuves veda Greta Štiormer

Registracija uždaryta
Žiūrėti kitus renginius

Time & Location

03 Oct 2023, 18:00 – 20:00

Kauno menininkų namai, V. Putvinskio g. 56, 44211 Kaunas, Lietuva

About the event

Socialiniai tinklai kuria meta versijas to, kas esame mes. Fotografijos, video įrašai, socialinių paskyrų skelbimai, asmeniniai pranešimai formuoja mūsų įvaizdį tiems, kurių realybėje galbūt net nepažįstame. Kiek savo versijų turime? Ką jos mano vieną apie kitą? Kaip jaučiamės meta versijų sraute ir nuo jo atsitraukus? Kūrybinio rašymu dirbtuvėse koncentruosimės į meta įvaizdžius ir per tekstą narpliosim viešus ir privačius “aš”, jų santykį tarpusavyje ir su kitais bei jų poveikį kiekvienam/ai iš mūsų.

Veiklą, dirbtuves veda Greta Štiormer

Greta Štiormer - teatro ir šiuolaikinės operos režisierė, tarpdisciplininio meno kūrėja. Gretos kūryboje temos apima queer kultūrą, feminizmą, klasikinio teksto dekonstravimą, dokumentinių ir poetinių metodų naudojimą sintezėje su muzika. Greta taip pat yra kūrybinio ir tarpdisciplininio rašymo vedėja, dirbanti su jaunimu.

Share this event

bottom of page