top of page
Dirbtuvės „Avoidless communities"
Dirbtuvės „Avoidless communities"

Sun, 08 Oct

|

Pavėsis - lauko kavinė, Birutės g. 20

Dirbtuvės „Avoidless communities"

Medžiaga ir veiksmas, padedantys užmegzti ryšius. Trumpalaikės bendrystės patirtis kvies permąstyti asmeninį ir laikinos grupės saugumo jausmą atsiskleisti.

Registracija uždaryta
Žiūrėti kitus renginius

Time & Location

08 Oct 2023, 14:00 – 16:00

Pavėsis - lauko kavinė, Birutės g. 20, Birutės g. 20, 08117 Vilnius, Lietuva

About the event

Medžiaga ir veiksmas, padedantys užmegzti ryšius. 

Susitikimo rišamosios medžiagos kintamasis - molis. Veiksmas - dykinėjimas, vaikščiojimas ir refleksija. Pasitraukdami trumpalaikiui laikinos bendruomenės laikinam atsiskyrimui į gamtą bandysime megzti ryšį su aplinka, savimi ir vienas kitu. Trumpalaikės bendrystės patirtis kvies permąstyti asmeninį ir laikinos grupės saugumo jausmą atsiskleisti. Pasitelksime procesą ir refleksiją kaip lydinčiuosius svarbiausius taškus. Svarbu: mūvėkite patogią avalynę bei patogius drabužius judesiui!

Svarbu: mūvėkite patogią avalynę bei patogius drabužius judesiui!

Susitikimo vieta - „Pavėsis" - lauko kavinė, Birutės g. 20, Vilnius (ant Vingio tilto esančio Žvėryno pusėje). Nuo ten pajudėsime iki vyksmo vietos.

Evelina Bartusevičiūtė - savo architektūros praktikoje tiria pirminę tokių apibrėžimų kaip individas / (ne)svetimas / bendruomenė / visuomenė reikšmę ir kvestionuoja jų vaidmenį esamose, nusistovėjusiose architektūros tipologijos normose. Fasilituoja įvairius vyksmus padedančius (bent trumpam) perskirstyti galios santykių hierarchiją esamose struktūrose/ erdvėse.

Share this event

bottom of page